На Донбасі загинув молодий захисник України (фото)

STYLERLIFE        14.05.2018 - 22:48
Фото torange.biz
Фото torange.biz

Обставини загибелі військовослужбовця поки не повідомляються

12 травня загинув солдат Збройних сил України Денис Сергійович Остроушко. Про це повідомляє телеканал "Орбіта" з посиланням на Покровсько-Ясинуватський військкомат.

У військкоматі повідомили, що солдат загинув під час виконання службових обов'язків. Обставини загибелі військовослужбовця не повідомляються. Відомо, що причиною його смерті стало вогнепальне поранення.

Фото: Денис Остроушко (orbita.dn.ua)

Остроушко народився в 1995 році і проживав в місті Селидове. У 2017 році Покровсько-Селидівський об'єднаний військовий комісаріат закликав молодого хлопця на службу. Солдат проходив службу за контрактом.

Денис Остроушко був нежонатий. У нього залишилася мама.

Прощання відбудеться за адресою: Селидівський будинок культури, вул. Маяковського, 6 д.. Про час і місце прощання буде повідомлено додатково.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 12 травня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі загинув медик 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Олег Бокач. Як повідомила волонтер Галина Цегельник, боєць загинув в результаті осколкового поранення голови. За її словами, 24-річний медик отримав смертельне поранення, коли витягав з-під обстрілу пораненого побратима.

У квітні Україна втратила 11 захисників

On Top