ua en ru

На Донбасі загинув молодий захисник України (фото)

На Донбасі загинув молодий захисник України (фото) Фото torange.biz

Обставини загибелі військовослужбовця поки не повідомляються

12 травня загинув солдат Збройних сил України Денис Сергійович Остроушко. Про це повідомляє телеканал "Орбіта" з посиланням на Покровсько-Ясинуватський військкомат.

У військкоматі повідомили, що солдат загинув під час виконання службових обов'язків. Обставини загибелі військовослужбовця не повідомляються. Відомо, що причиною його смерті стало вогнепальне поранення.

На Донбасі загинув молодий захисник України (фото)

Фото: Денис Остроушко (orbita.dn.ua)

Остроушко народився в 1995 році і проживав в місті Селидове. У 2017 році Покровсько-Селидівський об'єднаний військовий комісаріат закликав молодого хлопця на службу. Солдат проходив службу за контрактом.

Денис Остроушко був нежонатий. У нього залишилася мама.

Прощання відбудеться за адресою: Селидівський будинок культури, вул. Маяковського, 6 д.. Про час і місце прощання буде повідомлено додатково.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 12 травня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) на Донбасі загинув медик 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Олег Бокач. Як повідомила волонтер Галина Цегельник, боєць загинув в результаті осколкового поранення голови. За її словами, 24-річний медик отримав смертельне поранення, коли витягав з-під обстрілу пораненого побратима.

У квітні Україна втратила 11 захисників