ua en ru

На Донбасі з'явилися нові групи кадрових російських військових

На Донбасі з'явилися нові групи кадрових російських військових Фото: Проросійські бойовики (mykolaivka-rada.gov.ua)

Групи ведуть активне спостереження за переднім краєм ЗСУ

В районі Докучаєвська з'явилися кілька нових піхотних груп противника, укомплектованих кадровими військовослужбовцями ЗС РФ. Про це повідомляє група експертів "Інформаційний опір".

В даний час ці групи ведуть активне спостереження за переднім краєм ВСУ, при цьому відмінно маскуються на місцевості, з їх складу виділено кілька снайперських пар, що оперують на передньому краї.

"Відзначається поява військовослужбовців зі складу даних груп у самому Докучаєвську - в контакти з місцевим населенням не вступають, добре споряджені, пересуваються групами по 3-4 людини, завжди зі зброєю, використовують кілька цивільних автомобілів в якості транспорту, не мають ніяких відмітних знаків. У місті купували бутильовану воду і сигарети", - розповіли експерти.

Нагадаємо, що у мережі обурилися продажем футболок "ДНР". Реклама почала спливати в стрічці у користувачів, а опублікували її на сторінці "Донецький сувенір" у Facebook.

Потенційним покупцям пропонують футболки в двох кольорах. На них зображено "герб" терористичної організації і напис "ДНР".