ru ua

У Донецькій області побили 19-річного хлопця та його батька за "Слава Україні!"

У Донецькій області побили 19-річного хлопця та його батька за "Слава Україні!" На Донеччині побили патріотів (Колаж РБК-Україна)

Злочинці ніколи не приховували своїх проросійських поглядів

В селі Гришине Донецькій області побили 19-річного хлопця та його батька через їхню проукраїнської позиції. Про це повідомляє інформаційне агентство "Вчасно".

За словами потерпілого юнака, своїх поглядів він ніколи не приховував, в селі всі знали про патріотизм членів його сім'ї. З усіма своїми кривдниками Михайло Голубенко був знайомий до події.

"Вночі ми виходили з кафе, коли зустріли компанію з чотирьох чоловік. Вони звернулися до мене і сказали: "Ну що, патріот?", на що я відповів: "Слава Україні!". Після цього посипалися образи, слідом за якими пішли удари", - розповів Михайло.

Хлопець зателефонував батькові, який відразу ж прибув на місце нападу.

Батька Михаїла, який захищав Україну від проросійських бойовиків в зоні АТО, вдарили зі спини битою по голові. Після чого почали бити ногами до втрати свідомості. Зараз чоловік знаходиться у важкому стані.

"Чоловіка і сина били на очах у дочки. Чоловіка били в одному кутку, сина - в іншому. Люди, з якими я живу в одному селі і щодня вітаюся... У мене в один момент все сприйняття рухнуло, вони всі знали і чоловіка і сина, і це не завадило так з ними вчинити", - розповіла Оксана Голубенко.

У Донецькій області побили 19-річного хлопця та його батька за "Слава Україні!"

Фото: Оксана Голубенко з сином Михайлом (vchasnoua.com)

За словами місцевих жителів, у 2014 році злочинці, які побили чоловіків, не приховували своїх проросійських поглядів.

Раніше у Києві чоловік з Донбасу жорстоко побив трьох підлітків.