ua en ru

У Донецькій області вітчим намагався задушити шестимісячного пасинка

У Донецькій області вітчим намагався задушити шестимісячного пасинка Фото: Дитина (pixabay.com)

Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння

В Нікольському Донецької області вітчим намагався задушити 6-місячного немовляти. Про це повідомляє пресс-служба поліції регіону на своєму офіційному сайті.

У Нікольське відділення поліції звернулася жінка, яка розповіла, що її співмешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, загрожує її синам 6 місяців і 4 років.

Мати дітей живе неподалік від місцевого відділення поліції. Коли вона зрозуміла, що її співмешканець веде себе агресивно і дітям загрожує небезпека, жінка негайно покликала на допомогу поліцейських.

В той момент, коли правоохоронці прибули за вказаною адресою, 41-річний чоловік душив подушкою молодшого хлопчика, якому всього лише півроку.

У будинку також перебувала бабуся дітей, яка встигла забрати 4-річного братика і відвести до сусідки.

В результаті нападу нетверезого чоловіка лікарі виявили у малюка травми голови, обличчя і сліди асфіксії. Зараз життю дитини нічого не загрожує. Немовля перебуває в лікарні р. Маріуполь.

"Попередньо факт кваліфіковані за ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство)", - повідомили правоохоронці.

Відео: Вітчим бив свого пасинка (youtube.com/ВідділКомунікаціїГУНПвДонецькій області)

Нагадаємо, що в Києві водій таксі вилаяв і висадив з машини жінку з п'ятирічною дитиною-аутистом.

Жінка розповіла, що викликала таксі через сервіс Uklon. На виклик приїхав старий автомобіль Chevrolet.

Жінка зазначила, що водій таксі намагався нав'язати інший маршрут в два рази дорожче за вартість, нібито щоб не стояти в пробках. Однак жінка відмовилася, мабуть, викликавши невдоволення водія.

В дорозі Максим попросив у мами безглютеновое печиво, яке входить в спеціальну дієту. У цей момент водій заявив, що забороняє є в своїй машині. Жінка намагалась заспокоїти таксиста, однак він не реагував.

Таксист почав погрожувати жінці обіцянками висадити її з дитиною з машини, якщо той не перестане годувати сина.