ru ua

В Донецькій області поліцейські доправили до лікарні немовля, яке покинула мати

В Донецькій області поліцейські доправили до лікарні немовля, яке покинула мати Фото: Дитина (pixabay.com)

Правоохоронцями вирішується питання відносно притягнення горе-матері до відповідальності

У Покровську поліцейські помістили в лікарню двомісячну дитину із пневмонією, яку матір кинула на бабусю. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області на своєму офіційному сайті.

"Спеціалісти соціальної служби у справах дітей та молоді м. Покровська дізналися, що два місяці тому в жінки, яка раніше була позбавлена батьківських прав і перебувала в них на обліку, народилася третя дитина. Разом із правоохоронцями співробітники соцслужби прийшли відвідати родину і перевірити умови, в яких росте щойно народжений малюк. На момент появи поліцейських матері вдома не виявилося і двері відчинила бабуся. Коли комісія увійшла в оселю, то побачила повний безлад та антисанітарію, дитячі пелюшки були брудними, а на дивані лежало немовля і важко дихало", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці вирішили негайно викликати швидку допомогу, лікарі якої госпіталізували дитинку із підозрою на гостру пневмонію. Разом із немовлям до лікарні поїхала її бабуся, тому що з її слів – мати немовля пішла з дому ще вранці і зв’язку із нею немає.

Наразі 2-місячний хлопчик перебуває в педіатричному відділенні міської лікарні, де медики стежать за його станом здоров’я та проводять необхідне лікування.

Правоохоронцями та спеціалістами соціальної служби вирішується питання відносно притягнення горе-матері до відповідальності за свою легковажність по відношенню до власної дитини. Не виключено, що цього малюка буде вилучено з родини.

Нагадаємо, що 22-річній вагітній матері з Волинської області, яка вбила 10-місячного сина, підписали вирок.