ru ua

Билися з екіпажем: в Ізраїлі зняли з літака п'яних хасидів, які летіли в Україну

Билися з екіпажем: в Ізраїлі зняли з літака п'яних хасидів, які летіли в Україну Ілюстративне Фото: Хасиди (УНІАН)

Кожен рік тисячі євреїв приїжджають в Умань

З 9 по 11 вересня в Умані щороку збираються тисячі паломників з Ізраїля та інших куточків землі. Хасиди зустрічають Новий рік Рош Ха-Шана біля могили цадика Нахмана.

Паломництво євреїв в Умань починається деколи за тиждень до святкування. Хасиди приїжджають в українське містечко цілими громадами, разом з дітьми. Нерідко ці переїзди супроводжується конфліктними ситуаціями. Як повідомляє news.israelinfo, 28 серпня поліції аеропорту "Бен-Гуріон" в Тель-Авіві довелося зняти з літака 8 осіб, що збиралися вилетіти в Україну.

Повідомляється, що деякі з восьми пасажирів були настільки п'яні, що їм стало погано, коли вони піднялися на борт. Інші ж - полізли в бійку з членами екіпажу.

Командир літака був змушений викликати поліцію.

Всіх вісьмох бешкетників повернули в аеропорт. Рейс затримали на три години, так як треба було ще знайти та завантажити їх валізи порушників порядку.

"Представник "Бен-Гуріона" сказав, що кожен рік результат в Умань супроводжується розгулом і ексцентричною поведінкою паломників. Багато п'яних і "обкурених", є люди, які приходять до стійки без квитка, і просять у інших паломників "розщедритися". Дехто думає, що літак — це автобус, і є в самий останній момент", - зазначили у виданні.

За даними туристичних агентств, в цьому році в Умань вилетить близько 30 тисяч хасидів та інших релігійних євреїв.

Раніше Styler повідомив цікаві факти про новорічне свято Рош Ха-Шана в іудейській вірі.

Також ми писали, чому хасиди їдуть відзначати Рош Ха-Шана в Україну.

Чим займаються слуги народу в робочий час