ua en ru

ДТП в Харкові: адвокат Дронова пояснив, чому підозрюваний знову не дав свідчень

ДТП в Харкові: адвокат Дронова пояснив, чому підозрюваний знову не дав свідчень Фото: Геннадій Дронов (youtube.com телеканал Прямий)

Відбулося чергове судове засідання

Підозрюваний в смертельному ДТП в Харкові Геннадій Дронов відмовився давати свідчення. Водій Volkswagen Touareg не буде цього робити, поки не допитають усіх свідків. Про це на сьогоднішньому засіданні заявив його адвокат Сергій Перепелиця, передає NewsRoom.

Під час судового засідання обвинувачі запропонували перейти до допиту Геннадія Дронова. У цей момент його адвокат Сергій Перепелиця заявив, що підозрюваний поки не готовий давати свідчення.

Прокурор планує почати вивчення речових доказів і експертиз вже на наступному засіданні.

"Дронов може не свідчити під час процесу, це його право. Він проаналізує всю інформацію і дасть свідчення, які будуть йому вигідні. З боку звинувачення всі свідки вже допитані", - сказав прокурор Ігор Омельченко.

За словами Перепелиці, в справі багато неточностей. Саме тому Дронов озвучить свою версію того, що сталося після виступів всіх експертів і фахівців.

"На даний момент свідків, які могли б вказати на конкретні деталі, в справі немає - поліцейські займалися незрозуміло чим, очевидці не бачили саму аварію. Тому ми будемо давати показання останніми, щоб їх не зіпсували", - заявив Перепелиця.

До речі, свідок розповів про страшний ДТП в Харкові.

"Перед тим, що трапилося я йшов в сторону Сумської. Побачив, що швидко їде машина, при цьому точно горів ні Зелений. Touareg на Бурсацькому узвозі починав рухатися на жовтий", - розповів Шапошников.

ДТП в Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21