ua en ru

ДТП у Харкові: відомий правозахисник дав несподіваний прогноз по справі Зайцевої

ДТП у Харкові: відомий правозахисник дав несподіваний прогноз по справі Зайцевої Фото: Олена Зайцева (Уніан)

Винуватиця ДТП може уникнути в'язниці

20-річна Олена Зайцева, яка стала причиною загибелі шести осіб у ДТП має всі шанси уникнути покарання. Про це повідомив координатор організації "Стоп корупції", правозахисник Богдан Хмельницький у своєму коментарі Обозревателю.

"Так, дівчині було обрано запобіжний захід –утримання під вартою. Просто для того, щоб громадськість була спокійна, що вона сидить у в'язниці. Але я впевнений, що через півроку справу закриють і вона вийде", - саме такий прогноз зробив правозахисник і додав, що факт того, що історія має резонанс у ЗМІ не може вплинути на те, що винна понесе справедливе покарання.

"Але ця справа має такий резонанс у ЗМІ – невже це не стане гарантією того, що винні будуть покарані?" - запитав у Богдана Хмельницького Обозреватель.

"Питання було не в мірі запобіжного заходу, а у відповідальності. Я впевнений, що ніякої відповідальності не буде. Я впевнений, що це не значить нічого", - відповів Хмельницький.

Раніше, інший юрист висловив таке саме припущення. За словами юриста-кримінолога Анни Маляр, досвідчені юристи зможуть за кілька засідань зняти всі звинувачення з Олени Зайцевої, так як наша судова система не ідеальна.

"Наш кримінальний процес і так на боці людини, яка скоїла злочин. Я думаю, що ще два-три засідання або ще місяць слідства, і на стороні Зайцевої будуть працювати такі адвокати-титани, які розіб'ють це звинувачення. Так як, те, що сьогодні було в суді - там є з чим попрацювати захисту, щоб з Зайцевої, зняли звинувачення. І я думаю, що це буде зроблено", - підкреслила юрист і порадила родичам загиблих і постраждалих в ДТП вже зараз зайнятися пошуками адвокатів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в центрі Харкова, 18 жовтня, відбулося страшне ДТП на вулиці Сумській. В результаті аварії одинадцять людей постраждали шість громадян загинули, п'ятеро отримали травми різного ступеня тяжкості. Позашляховик "Лексус" Олени Зайцевої в'їхав у натовп людей.

До чечі, вагітна постраждала в ДТП прийшла до тями.