ua en ru

ДТП у Харкові: мати однієї з постраждалих вимагає для Зайцевої довічного ув'язнення

ДТП у Харкові: мати однієї з постраждалих вимагає для Зайцевої довічного ув'язнення Фото: Олена Зайцева (УНІАН)

Потерпіла про аварію майже нічого не пам'ятає

Мати вагітної Жанни Власенко, яка постраждала в жахливій аварії у Харкові на вулиці Сумській, вимагає для підсудної Олени Зайцевої довічного ув'язнення. Про це повідомляє Inforesist.

Відзначається, що потерпіла Власенко йде на поправку та прийшла до тями, намагається самостійно сидіти і говорить. Медики планують днями їй розширити руховий режим і перевести у вертикальне положення. Мама дівчини Раїса Бромот каже, що дитині нічого не загрожує.

Жанні Власенко не дозволяють вставати, лікарі не поспішають з прогнозами з приводу її здоров'я. Родичі сподіваються, що Жанна скоро видужає. Сама потерпіла про аварію майже нічого не пам'ятає.

Мати дівчини розповіла, що під час перебування її в реанімації ніхто з родичів з підозрюваної Зайцевої не зв'язувався.

Нагадаємо, що ДТП в Харкові сталося ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. В результаті аварії загинули п'ятеро пішоходів, ще шість осіб отримали важкі травми. Ще одна дівчина померла через кілька днів у лікарні. Винуватицею цього ДТП стала 20 -річна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ "Група - Тайфун", який зараз є головою правління і генеральним директором ПРАТ "ВТП "Укренергочормет".

Читайте також як поліцейські винесли вердикт водієві Volkswagen.