ua en ru

ДТП у Харкові: чоловік вагітної жінки розповів про їхню майбутню дитину

ДТП у Харкові: чоловік вагітної жінки розповів про їхню майбутню дитину Фото: Жанна Власенко (facebook.com-zhanna.vlasenko.5)

Постраждала в аварії вже прийшла в себе

Чоловік вагітної Жанни Власенко, яка постраждала у страшному ДТП в Харкові 18 жовтня, розповів, як себе почуває його дружина і розкрив стать майбутньої дитини. Цим Володимир Жолудь поділився в ефірі "Прямого".

Чоловік вперше розповів, кого вони з дружиною чекають. У лютому у подружжя повинна народитися дівчинка.

Сама Жанна почуває себе вже краще, нормально їсть, спілкується з рідними, але досі скаржиться на головний біль та біль у нозі. Дитина теж почувається добре, за її стан спостерігають лікарі.

Відео: Чоловік Жанни Власенко розповів про стан дружини (youtube.com/Телеканал Прямий)

Володимир Жолудь зазначив, що має намір судитися з Оленою Зайцевої, яка збила людей на тротуарі 18 жовтня.

"Позов ми, звичайно, будемо подавати. Всі постраждалі подають позов, і коли я був у поліції, мені сказали, що вже теж можна шукати адвоката та подавати позов", - заявив він.

Раніше постраждала після жахливого ДТП у Харкові вагітна жінка розповіла про своє самопочуття.

Жінка досі в лікарні, проте вже у свідомості і виношує довгоочікувану дочку. Чоловік потерпілої Володимир у середу, 15 листопада, прийшов в лікарню з тортом та цукерками. Відзначається, що 30-річчя дружини Жанни сім'я зустріне скромно.

"Ми перенесемо день народження, тому що вона не хоче святкувати тут, у лікарні, як будь-яка нормальна людина", - розповів чоловік Володимир Жолудь.