ДТП у Харкові: нові деталі про наявність кодеїну в крові Зайцевої

STYLER LIFE 07.12.2017 - 15:55
Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН) Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Юрист розповів, як наявність наркотиків у крові Зайцевої вплине на слідство

Експерт прокоментував новину про те, що в організмі підозрюваної у жахливій аварії в Харкові Олени Зайцевої виявили речовини, що містять кодеїн. Про це адвокат Ярослав Куц розповів у коментарі виданню "Обозреватель".

Він підкреслив, що хоча фігурантка справи робить все можливе, щоб виправдатися, всі власники авто мають сідати за кермо виключно в адекватному стані.

"Вона може розповідати, що це був пенталгін, темпалгін, аналгін та ін., який вона випила з вином. Але водієві не можна вживати алкоголь чи лікарські препарати, наркотичні і психотропні речовини, які можуть впливати на увагу водія. Немає різниці, як людина мотивує те, що він вживав", - говорить адвокат.

Куц сказав, що треба спочатку читати інструкцію, а потім вже приймати ті чи інші ліки.

"В інструкції до будь-якого лікарського засобу зазначено, що його заборонено вживати з алкоголем. А, виходячи з ПРАВИЛ дорожнього руху, заборонено за кермом вживати лікарські препарати, алкоголь, психотропні та наркотичні речовини, які впливають на увагу", - каже Ярослав.

За словами експерта, після прийому знеболюючих препаратів, в тому числі і на основі кодеїну, заборонено керувати транспортним засобам, що прямо прописано в інструкціях.

"тобто коли суд буде вирішувати, чи є людина наркоманом або просто виявився заручником ситуації - нібито боліла голова, і вона випила таблетку пенталгіну або будь-яку іншу таблетку після вживання вина", - заявив Ярослав Куц.

Нагадаємо, що в організмі підозрюваної у жахливій аварії в Харкові Олени Зайцевої виявили речовини, що містять кодеїн. Про це розповів начальник Слідчого управління ГУ НП в Харківській області Сергій Чиж.

За його словами, призначена автотехнічна експертиза, проведення якої доручено експертам ХНДІСЕ ім. Бокаріуса. Експерти планують закінчити її до 10 грудня цього року.

Теги:  ДТП,  харьков