ru ua

ДТП в Харкові: підозрювані відмовилися від участі в слідчому експерименті

ДТП в Харкові: підозрювані відмовилися від участі в слідчому експерименті Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергій / УНІАН)

Експерти не змогли встановити швидкість їхніх автомобілів

Підозрювані в смертельному ДТП в Харкові Олена Зайцева і Геннадій Дронов відмовилися від участі в слідчому експерименті. Про це повідомляє NewsRoom.

В ході судового засідання представник звинувачення передав судді документ, в якому йшлося про те, що швидкість автомобілів Зайцевої та Дронова неможливо встановити, оскільки обидва водії відмовилися від перевірки на місці трагедії.

"Зайцева не захотіла сідати в автомобіль, щоб показати, що вона робила, бо їй важко психологічно. Обвинувачена боїться знаходитися в машині, тим більше їхати в ній. Назвати швидкість другого авто вона також не змогла", - сказано в документі про слідчий експеримент.

Геннадій Дронов заявив під час розслідування, що він їхав зі швидкістю близько 40 км/год, а друга машина, як йому здається, рухалася зі швидкістю 100-120 кілометрів на годину.

Адвокат Олени Зайцевої зазначила, що Дронов відмовився перевірити зазначену їм інформацію дослідним шляхом і зажадала не враховувати його показання. Захисник водія Volkswagen Touareg висловив клопотання про долучення до матеріалів справи постанови про експертизи та слідчих експериментах, які могли бути однобокими, оскільки в них не задіяли всі відеозаписи з центральної вулиці міста.

Нагадаємо, що смертельна аварія на вулиці Сумській в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року.

До речі, мати загиблого в аварії не вірить, що Зайцеву покарають.

ДТП в Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21