ua en ru

ДТП у Харкові: постраждала в аварії народила дитину

ДТП у Харкові: постраждала в аварії народила дитину Фото: Жанна Власенко (facebook.com/zhanna.vlasenko)

У новонародженої дитини є нюанси по здоров'ю

Постраждала в смертельній аварії у центрі Харкова Власенко Жанна народила доньку. Про це повідомляє "Сьогодні".

Вижила після смертельного ДТП на вулиці Сумській в Харкові Власенко Жанна стала мамою. Для того, щоб дитина змогла з'явитися на світ, лікарі вдалися до кесаревого розтину. Дівчинка з'явилася на світ 24 січня.

"Кесарів у середу робили. Дочка відчуває себе досить непогано, але є ще нюанси по здоров'ю. Знаходимося в лікарні, здаємо аналізи і наблюдаємося", – повідомила щаслива мама.

Нагадаємо, Власенко Жанна стала жертвою страшної аварії на вулиці Сумській в Харкові, 18 жовтня 2017 року.

Автомобіль Lexus під керуванням 20-річної Олени Зайцевої на повній швидкості влетів у натовп людей. В результаті аварії загинуло шість осіб, а Жанна і ще четверо постраждалих з різними травмами потрапили до лікарні.

Власенко, на момент аварії перебувала на шостому місяці вагітності, і медики боролися за життя жінки та її ще не народженого немовляти.

Про жахливу аварію вагітна жінка нічого не пам'ятає. Володимир Жолудь, чоловік Жанни, розповів, що його дружина бачила відео, коли Lexus врізається в неї. Але емоцій у його дружини немає, тому що немає спогадів.

Жанна отримала серйозну травму голови і кісток тазу. Медикам довелося занурити її на три тижні в медикаментозну кому. Ще кілька тижнів пішло у Жанни на відновлення здоров'я. З лікарні Власенко виписалася 23 листопада 2017 року.

Як повідомляв чоловік Власенко, Володимир Жолудь, народження дитини пара чекала в лютому.

Медики попередили, що з-за наслідків ДТП, жінка не зможе народити дитину самостійно і доведеться вдатися до кесаревого розтину.

До речі, сім'ї загиблих в ДТП у Харкові висунули свою версію трагедії.