ua en ru

ДТП у Харкові: постраждала у страшній аварії зробила першу заяву з реанімації

ДТП у Харкові: постраждала у страшній аварії зробила першу заяву з реанімації Фото: Місце ДТП у Харкові (УНІАН)

У жінки зламаний таз, травма черепа і сильно знівечене обличчя

Постраждала у страшній аварії в Харкові на вулиці Сумській Оксана Євтєєва (Берченко) зробила першу заяву з реанімації, в якій вона опинилася після жахливої ДТП. Його вона записала на телефоні. Зазначимо, що жінка втратила в аварії чоловіка. Про це повідомляє ТСН,

"Я хочу звернутися до кожної людини, хто має відношення до цієї справи. Якщо ви очевидець - дайте свідчення в суді. Якщо слідчий, суддя, конвоїр, прокурор - прошу вас розглянути цю справу по всій строгості закону. Коли вам будуть пропонувати гроші - не беріть їх, не ставайте учасниками безкарних убивств", - сказала Оксана.

Оксані в майбутньому зроблять пластику, їй джоведеться робити перші кроки і два роки в лікарні. Жінку нічого більше не лякає. Заради чесного розслідування загибелі її чоловіка і сестри, яких у неї забрали, вона і зробила це звернення.

Зазначимо, що мати підозрюваної у ДТП Олени Зайцевої виплачує сім'ям постраждалих та загиблих компенсації, загальна сума яких становить 500 тисяч гривень, щоправда, робить це таємно і під чужим прізвищем.

Нагадаємо, що ДТП в Харкові сталася ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. В результаті аварії загинули шестеро пішоходів. Підозрюваної винуватицею ДТП стала 20-річна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ "Група - Тайфун", який зараз є головою правління і генеральним директором ПРАТ "ВТП "Укренергочормет".

Читайте також мати Зайцевої несподівано продала квартиру: з'явилися нові деталі про сім'ю винуватиці ДТП в Харкові.