ua en ru

ДТП в Харкові: з'явилися нові дані про стан постраждалих

ДТП в Харкові: з'явилися нові дані про стан постраждалих Фото: ДТП в Харкові (УНІАН)

Троє з них у свідомості, а вагітна жінка - в медикаментозній комі

Постраждалі в результаті ДТП в Харкові, яка відбулася 18 жовтня на вулиці Сумській, все ще знаходяться в лікарні. Про це повідомляє "Сегодня".

36-річна Оксана Нестеренко, 27-річна Оксана Евтеева і 25-річна Анна Комар знаходяться в свідомості і йдуть на поправку. А 29-річна вагітна Жанна Власенко - в медикаментозної комі.

"Стан здоров'я Жанни потроху поліпшується", - розповіла її сестра Тетяна Власенко.

Лікарі уточнили, що у постраждалих буде більш тривалий період психологічна реабілітація, ніж фізичної.

"Оксана Евтеева фізично відчуває себе краще, хоча у неї сильно болить голова. Морально дівчина пригнічена, вона починає розуміти, що Саша не у відрядженні, а Діана не хворіє. Знадобиться допомога психолога, щоб підготувати її до страшної новини", - поділилася знайома постраждалої Оксани Людмила Мащенко.

До речі, з'явилися подробиці про аварію, в яку потрапила Зайцева 10 років тому.

"Тоді мама Олени була за кермом. На задньому сидінні правої сторони сиділа Олена і в бічну частину, де як раз вона перебувала, таксист скоїв наїзд під час зіткнення автомобілів. Олену відразу забрала" швидка ". Близько півтора місяців вона пролежала в лікарні", - розповіла поліцейська.

За її словами, Олена Зайцева отримала тоді сильні травми, шрами від яких можна побачити і зараз в лобовій частині голови.