ua en ru

ДТП в Харкові: з'явилися подробиці про постраждалу в страшній аварії

ДТП в Харкові: з'явилися подробиці про постраждалу в страшній аварії Фото: Місце ДТП в Харкові (УНІАН)

Дівчина втратила чоловіка і сестру

Постраждалу в страшному ДТП в Харкові 27-річну Оксану Євтєєву виписують з лікарні швидкої допомоги. Про це повідомив мер міста Геннадій Кернес на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Оксана - одна з двох сестер, які постраждали в аварії на Сумщині 18 жовтня. Спочатку її статки оцінювалися лікарями як важкий. У дівчини були численні переломи і пошкодження внутрішніх органів", - написав він.

ДТП в Харкові: з'явилися подробиці про постраждалу в страшній аварії

Скріншот поста (facebook.com/gennadykernes)

"Сьогодні Оксана виписується з лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Дівчині поки не можна вставати, процес відновлення ще не закінчений. Але в постійному спостереженні лікарів Оксана більше не потребує", - додав Кернес.

Нагадаємо, аварія на Сумщині сталася 18 жовтня. В результаті ДТП загинули шестеро людей, у тому числі чоловік Оксани і її рідна сестра. Довгий час дівчині не говорили про трагедію.

Нещодавно Оксана зробила першу заяву з реанімації.

"Я хочу звернутися до кожної людини, хто має відношення до цієї справи. Якщо ви очевидець - дайте свідчення в суді. Якщо слідчий, суддя, конвоїр, прокурор - прошу вас розглянути цю справу по всій строгості закону. Коли вам будуть пропонувати гроші - не беріть їх, не ставайте учасниками безкарних убивств", - сказала Оксана.

Їй належить ще пластика, перші кроки і два роки в лікарні. Жінку нічого більше не лякає. Заради чесного розслідування загибелі її чоловіка і сестри, яких у неї забрали, вона і зробила це звернення.