ua en ru

ДТП у Харкові: прокуратура заявила, що Дронов заважає слідству

ДТП у Харкові: прокуратура заявила, що Дронов заважає слідству Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок / УНІАН)

Другий підозрюваний в аварії подавав апеляцію до суду щодо свого утримання під вартою

Прокуратура заявила, що рішення Апеляційного суду Харкова справедливе, а Геннадій Дронов заважає слідству. Про це повідомляє місцеве видання "Місто Х".

"Весь спектр аргументів говорить про те, що підозрюваний не виявляє бажання допомагати слідству, а навпаки заважає йому", - сказали в прокуратурі.

Відомство вважає, що рішення утримувати Геннадія Дронова під вартою справедливе. Прокурори зазначили, що підозрюваний у ДТП в Харкові повинен залишатися в слідчому ізоляторі.

Апеляцію Дронова розглядали у четвер, 16 листопада. Суд ооставил своє попереднє рішення в силі, не задовольнивши апеляційну скаргу підозрюваного. Геннадія Дронова будуть утримувати під вартою до 19 грудня.

Адвокат Дронова Сергій Перепелиця заявив, що має намір звернутися в Європейський суд з прав людини.

До речі, підозрюваний у ДТП в Харкові розповів про стан здоров'я.

"Вчора було дуже погано. Вчора ледь не помер. Мені всього лише таблеток дали, і все", - поділився він з журналістами.

Геннадій Дронов зазначив, що збирається оголосити голодування, якщо йому не пом'якшать запобіжний захід. Підозрюваний хоче домогтися домашнього арешту, а не утримання під вартою, однак Апеляційний суд відхилив його прохання.

Нагадаємо, що 18 жовтня на вулиці Сумській в Харкові автомобіль Lexus зіткнувся з Volkswagen Touareg і вилетів на тротуар, де збив перехожих. В результаті аварії п'ятеро людей загинули на місці, ще одна дівчина померла вранці 26 жовтня.