ua en ru

ДТП у Харкові: стали відомі нові факти про здоров'я постраждалої вагітної жінки

ДТП у Харкові: стали відомі нові факти про здоров'я постраждалої вагітної жінки Фото: Жанна Власенко (Zhanna Vlasenko facebook)

Її ненароджені дитині нічого не загрожує

Вагітна жінка Жанна Власенко, яка постраждала в результаті страшного ДТП у Харкові на вулиці Сумській, виписується з лікарні. Її стан зараз стабілізувався, а дитині нічого не загрожує. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Вагітну Жанну Власенко у віці 30 років, яка постраждала в ДТП на вулиці Сумській 18 жовтня, виписали з лікарні. Її стан, як і стан ще не народженої дівчинки, стабільний, незважаючи на те, що жінка отримала важку травму голови і кісток тазу", — сказали в лікарні.

Раніше Жанна заявляла, що вимагає для підозрюваної Олени Зайцевої довічне ув'язнення.

Мати Жанни розповіла, що під час перебування її в реанімації ніхто з родичів з підозрюваної Зайцевої не зв'язувався.

Нагадаємо, що ДТП в Харкові сталася ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. В результаті аварії загинули п'ятеро пішоходів, ще шість осіб отримали важкі травми. Ще одна дівчина померла через кілька днів у лікарні. Винуватицею цього ДТП стала 20 -річна Олена Зайцева, прийомна дочка харківського бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ "Група - Тайфун", який зараз є головою правління і генеральним директором ПРАТ "ВТП "Укренергочормет".

Читайте такожяк з'явилися шокуючі результати аналізу крові винуватця аварії.