ua en ru

ДТП у Харкові : стало відомо, куди відправлять підозрюваного

ДТП у Харкові : стало відомо, куди відправлять підозрюваного Фото: ДТП у Харкові (УНІАН)

Дронов схуд на 15 кілограмів з-за стресу

Другого підозрюваного в жахливій аварії у Харкові на вулиці Сумській Геннадія Дронова відправлять на обстеження в лікарню. Про це повідомляє видання "Місто Х".

Так вирішив Київський райсуд під час нещодавнього засідання щодо продовження терміну утримання Дронова під вартою. Нагадаємо, за той час, поки чоловік перебував у будівлі суду, йому два рази викликали швидку допомогу. Він скаржився на головні болі, слабкість і повна відсутність апетиту. Виходячи з цього суддя Муратова вирішила відправити Дронова в медустанову на обстеження.

Адвокат Сергій Перепелиця розповів, що після тижня засідання його підзахисного досі не перевели в клініку.

"Слідчий повинен доручити експертам провести обстеження. Ось чекаємо. Скільки він може тягнути? Тиждень-два, я думаю, може. Але в рамках досудового розслідування мій клієнт повинен пройти медичну перевірку. Він насправді відчуває себе погано, тому що в ізоляторі не отримує належного лікування. А за правилами попереднього ув'язнення, якщо лікарі установи не справляються – можна викликати "швидку". Але ніхто цього не робить. Дронов схуд кілограмів на 15 не тому, що голодує, а тому що організм в стресі і не приймає їжу", - повідомив Перепелиця.

В яку лікарню відправлять Дронова не повідомляється.

Читайте також як сім'ї загиблих в ДТП у Харкові висунули свою версію трагедії.

Нагадаємо, що ДТП на Сумщині відбулося 18 жовтня. Тоді 20-річна Олена Зайцева за кермом автомобіля Lexus в'їхав у натовп людей на тротуарі після того, як зіткнувся з Volkswagen, яким керував Геннадій Дронов. В результаті аварії загинуло шість осіб. Ще п'ять потрапили в лікарню з серйозними травмами. Серед них була вагітна жінка, яку ввели у медикаментозну кому заради збереження життя дитині. Обидва підозрюваних у ДТП утримуються під вартою.