ua en ru

ДТП в Харкові: водій Volkswagen пояснив, у чому його звинувачують

ДТП в Харкові: водій Volkswagen пояснив, у чому його звинувачують Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергій / УНІАН)

Чоловік перебував за кермом автомобіля, в який врізалася Олена Зайцева

Підозрюваний в ДТП в Харкові водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов розповів, що його звинувачують в тому, що він їхав на жовтий сигнал світлофора, передає Еспресо.TV.

Однак сам Дронов стверджує, що їхав на зелений і є свідки, які можуть підтвердити його слова.

"Я не згоден з підозрою. Є свідки, які бачили, що я їхав на зелений. Так як тепер можна думати про справедливість цієї справи? Мене звинувачують в тому, що я нібито їхав на жовтий. Мене звинувачують в тому, що я її (Зайцеву, - ред), не бачив. У той момент моя увага була зосереджена на пішохідному переході. Я взагалі не чекав, що хтось може їхати на такій швидкості на заборонний сигнал світлофора", - заявив Дронов.

Чоловік зазначив, що до сих пір проходить лікування через травми голови і шиї, яку він отримав в результаті аварії. Незважаючи на це, він буде брати участь в судовому процесі.

Нагадаємо, що Геннадій Дронов проходить у справі ДТП в Харкові як підозрюваний разом з Оленою Зайцевою. Дівчина керувала автомобілем Lexus і врізалася в Volkswagen. В результаті машину Зайцевої відкинуло на тротуар, де знаходилися в цей час пішоходи. В аварії загинуло шестеро осіб. Ще п'ятеро перебувають у лікарні.

20-річну Олену Зайцеву заарештували на два місяці.

До речі, в Харкові місце смертельного ДТП продовжують завалювати квітами.