ru ua

ДТП в Харкові: водій Volkswagen заявив, що за ним стежили

ДТП в Харкові: водій Volkswagen заявив, що за ним стежили Фото: ДТП в Харкові (УНІАН)

З'явилися нові подробиці у справі про страшну аварію

Підозрюваний в ДТП в Харкові водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов заявив, що за ним стежили, поки він перебував у лікарні швидкої допомоги. Про це пише "Эспрессо".

"Коли я лежав у лікарні швидкої допомоги, то постійно в коридорі біля мене чергували четверо невідомих людей. І вони стежили за мною, навіть коли я виходив подихати свіжим повітрям. У цей час вони комусь телефонували. Це була не поліція", - сказав Дронов.

Чоловік зазначив, що до сих пір проходить лікування через травму голови і шиї, яку він отримав в результаті аварії. Незважаючи на це, він буде брати участь в судовому процесі.

Нагадаємо, що Геннадій Дронов проходить у справі ДТП в Харкові як підозрюваний разом з Оленою Зайцева. Дівчина керувала автомобілем Lexus і врізалася в Volkswagen. В результаті машину Зайцевої відкинуло на тротуар, де знаходилися в цей час пішоходи. В аварії загинуло шестеро осіб. Ще п'ятеро перебувають у лікарні. 20-річну Олену Зайцеву заарештували на два місяці.

Раніше водій Volkswagen пояснив, у чому його звинувачують.

"Я не згоден з підозрою. Є свідки, які бачили, що я їхав на зелений. Так як тепер можна думати про справедливість цієї справи? Мене звинувачують в тому, що я нібито їхав на жовтий. Мене звинувачують в тому, що я її (Зайцеву - ред.) не бачив. У той момент моя увага була зосереджена на пішохідному переході. Я взагалі не чекав, що хтось може їхати на такій швидкості на заборонний сигнал світлофора", - розповів Дронов.