ua en ru

ДТП у Харкові: під час оголошення рішення суду Дронов впав на стіл

ДТП у Харкові: під час оголошення рішення суду Дронов впав на стіл Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок / УНІАН)

Водій Volkswagen Touareg проходить у справі як підозрюваний

У четвер, 16 листопада, суд розглядав апеляцію Геннадія Дронова з приводу запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Про це повідомляє ТСН.

У результаті Апеляційний суд Харкова залишив своє попереднє рішення в силі, не задовольнивши апеляційну скаргу підозрюваного. Геннадія Дронова будуть утримувати під вартою до 19 грудня.

Водій Volkswagen Touareg брав участь у засіданні в режимі відеоконференції. Коли суддя Ярослав Чопенко оголошував рішення, Геннадій Дронов впав на стіл. Після цього зв'язок відключили.

Відео: Суд розглянув апеляцію Геннадія Дронова (tsn.ua)

Нагадаємо, що аварія сталася 18 жовтня на вулиці Сумській в Харкові. Олена Зайцева на автомобілі Lexus зіткнувся з Volkswagen Touareg, за кермом якого перебував Геннадій Дронов, і збила перехожих. В результаті аварії п'ятеро людей загинули на місці. Пізніше померла одна з п'яти постраждалих 20-річна Діана Берченко.

Олена Зайцева перебуває зараз у СІЗО.

Раніше повідомлялося, що підозрюваний у ДТП в Харкові не очікував такого рішення суду.

Водій Volkswagen Touareg розповів журналістам, що до такого він готовий не був і не брав з собою речей, окрім однієї шоколадки. За словами адвоката Дронова, той шокований мірою.

Нагадаємо, що у Харкові провели слідчий експеримент з Дроновым на місці страшної ДТП.

Водія Volkswagen Touareg привезли з СІЗО в автозаку. На місце страшної аварії приїхали також пасажири автомобілів-учасників ДТП. Вони розповіли, як рухалися машини до зіткнення.

Слідчі провели необхідні виміри, але результати слідчого експерименту тримаються в таємниці, як і результати попередніх двох.