ua en ru

ДТП у Харкові: другий винуватець аварії знаходиться на межі суїциду

ДТП у Харкові: другий винуватець аварії знаходиться на межі суїциду Колаж РБК-Україна

Сторона захисту каже, що Дронов може покінчити з собою

Адвокат Геннадія Дронова, що є другим фігурантом смертельної аварії в Харкові, заявив, що його підзахисний схильний до суїциду, передає misto.kh.ua.

Про це адвокат Сергій Перепелиця сказав 21 грудня, в ході засідання в апеляційному оскарженню запобіжного заходу.

За його словами, ті обставини, які призвели обвинувачення, не відповідають дійсності, а імітувати температуру і тиск немає ніякої можливості.

Психологічні проблеми у бізнесмена зазначив психолог, який поговорив з ним у СІЗО. Сторона захисту зазначила, що, за даними психолога, Дронов схильний до суїциду.

Сам Геннадій Дронов раніше заявив, що помре в СІЗО, так як в умовах ув'язнення після отриманих в аварії травм йому не можуть надати нормальну допомогу.

Нагадаємо, що Дронова все ж залишили під арештом.

Згідно з інформацією прокуратури Харківської області, суд залишив у силі рішення суду, яким Дронову була призначена міра запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави. Відзначається, що Дронов залишиться в СІЗО до 10 лютого.

Також повідомлялося, що у Харкові біля обласної прокуратури невідомі підпалили автомобіль Lexus, на якому їздить прокурор Станіслав Муратов.

За даним фактом порушено кримінальну виробництво. Досудове розслідування триває.