ua en ru

ДТП у Харкові: з'ясувалася цікава деталь про водія "Туарега"

ДТП у Харкові: з'ясувалася цікава деталь про водія "Туарега" Фото: ДТП у Харкові (УНІАН)

Геннадій Дронов вдруге пропустив реконструкцію подій з причини хвороби

Через два тижні після страшної аварії в Харкові на вулиці Сумській, в результаті якої загинуло шість осіб, з'ясувалася подробиця, яка раніше широко не обговорювалася. Про це повідомляє "Город Х".

Правоохоронці, які приїхали на місце ДТП відразу після події, натякають: крім Геннадія Дронова в "Туарегу" знаходилася ще дівчина-пасажир, яка зараз відмовляється від дачі показань.

"Він їхав зі своєю знайомою. Дружини у Дронова немає", - повідомив виданню власне джерело в правоохоронних органах.

Адвокат Дронова повідомив, що пасажир у машині його клієнта все-таки був. Людина не відмовляється від дачі показань, але до сьогоднішнього дня ніхто її до справи не привертав.

Між тим, в слідчих діях водій "Туарега" знову не брав. Геннадій Дронов вдруге пропустив реконструкцію подій з причини хвороби – він досі відновлюється після аварії.

Його адвокат Сергій Перепелиця розповів, що клієнт проходить по справі як свідок, його присутність під час слідчого експерименту не обов'язково.

"Всі дії слідства на сьогодні з нами узгоджені. Але коли Геннадія випишуть з лікарні, ми будемо просити, щоб слідчий експеримент провели і з нами», - повідомив Перепелиця.

Нагадаємо, що правоохоронці провели з Зайцевої слідчий експеримент на місці жахливого ДТП. Другий учасник ДТП - водій "Туарега" Геннадій Дронов - у слідчому експерименті не брав. 20-річна дівчина була в наручниках, але при з'ясуванні обставин трагедії одну руку їй звільнили. За допомогою лише Зайцевої слідчі намагалися відтворити схему руху "Лексуса" - його водій на місці в деталях розповідала, як їхала в той вечір.

На час з'ясування обставин рух в тому місці перекрили і відновили лише після повернення Зайцевої в слідчий ізолятор.