ua en ru

ДТП в Харкові: Зайцева може уникнути максимального покарання

ДТП в Харкові: Зайцева може уникнути максимального покарання Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Захист підозрюваної придумав, як пом'якшити вирок

Олена Зайцева, яка підозрюється в смертельному ДТП в Харкові, може уникнути максимального покарання. Про це повідомляє ТСН.

Через каяття Олени Зайцевої та добровільних компенсації сім'ям загиблих і постраждалим суд може пом'якшити вирок. А цього найбільше бояться сім'ї загиблих.

"Ніколи більше не сяду за кермо. Я не хотіла, щоб так сталося. Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести покарання, яке призначить мені суд", - сказала під час судового засідання Олена Зайцева.

Родичі загиблих розповіли, що каяття прозвучало відразу після того, як мати підозрюваної розіслала постраждалим по 50 тис. Грн компенсації. Але всі гроші сім'ї повернули назад.

Після щирого розкаяння, компенсація, за словами адвоката Зайцевої, може стати добровільним відшкодуванням шкоди. Це вже відразу дві пом'якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку.

Про пом'якшення вироку буде відомо, коли завершиться слідство.

Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається як день відбування покарання після вироку. Тому, коли пройде половина терміну, її можуть відпустити умовно-достроково.

Другий підозрюваний Геннадій Дронов своєї провини не визнає і з рішенням суду і утримання під вартою не згоден.

Поява ще одного винного може означати розмивання провини. Теоретично якщо провину за аварію поділити на двох, то суддя має право вирішити - сидіти Зайцева повинна менше.

До речі, другий винуватець аварії знаходиться на межі самогубства.