ru ua

ДТП в Харкові: Зайцевій можуть пом'якшити покарання

ДТП в Харкові: Зайцевій можуть пом'якшити покарання Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Цьому сприяє визнання провини

Підозрюваної в ДТП в Харкові Олені Зайцевої можуть пом'якшити покарання. Про це заявив прокурор Ігор Омельченко під час судового засідання, передає NewsRoom.

Він зазначив, що обтяжуючих обставин для водія Lexus знайдено не було, а попередні порушення правил дорожнього руху не вважаються такими.

За словами прокурора, суд може врахувати каяття Олени Зайцевої та часткову компенсацію постраждалим в аварії.

"Разом з тим, суд має право самостійно встановлювати обтяжуючі і пом'якшуючі обставини", - сказав Омельченко.

Захисники другого підозрюваного Геннадія Дронова звинувачують правоохоронців у односторонньому розгляді справи і небажанні розглядати всі обставини трагедії. Адвокат Сергій Перепелиця вважає, що при проведенні експертиз слідчі не використовували всі наявні відеозаписи з вулиці Сумській, де сталася аварія.

"Експерти вказали, що не можуть встановити швидкість, так як немає вихідних даних. Але ж органи досудового розслідування не аналізували частина відео. Можна ж взяти час і відстань, за допомогою формули встановити швидкість! Ми будемо викликати в суд експертів, щоб вони пояснили, чому це не було зроблено", - сказав адвокат.

Захисниця другої підозрюваної Юлія Козир з цим не згодна. За її словами, всі проведені експертизи об'єктивні.

"Я не розумію, чому Перепелиця наголошує на документах, які не надали. Важливий результат. Можливо, це якийсь елемент догляду від відповідальності, невизнання своєї провини. Навіть при швидкості 100-120 кілометрів на годину, на яку вказує Дронов, протягом семи секунд він міг прийняти рішення", - додала вона.

До речі, підозрювані відмовилися від участі в слідчому експерименті.

ДТП в Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21