ua en ru

ДТП у Харкові: Зайцевій викликали швидку допомогу прямо в зал суду

ДТП у Харкові: Зайцевій викликали швидку допомогу прямо в зал суду Колаж РБК-Україна

Адвокат Зайцевої зачитала список травм у своєї підзахисної

В Харкові відбулося чергове засідання у справі про смертельну ДТП, в якій загинуло шість осіб. Як повідомляє видання KHARKIV Today, обвинуваченій у справі про смертельну аварію, Олені Зайцевій стало погано під час засідання і їй викликали швидку допомогу.

Олена Зайцева поскаржилася на погіршення самопочуття після того, як її адвокат Юлія Козир зачитала перелік травм, які отримала обвинувачена в результаті інших ДТП в минулому. Адвокат попросила суддю прикріпити до справи всі медичні довідки.

Після цього Зайцевої стало погано, їй викликали медиків, а суддя оголосив у засіданні перерву.

На цьому засіданні суд розглядав клопотання обвинувачених. Адвокат другого фігуранта справи Геннадія Дронова Сергій Перепелиця попросив суд призначити нову комплексну перевірку, щоб встановити, які саме правопорушення призвели до трагічних обставин. Адвокат Зайцевої Євген Мельниченко заперечив проти цього клопотання.

"Я повинен підготувати обґрунтоване письмове заперечення, оскільки ставиться питання про невинність другого обвинуваченого", - заявив Мельниченко.

Прокурор заявив, що йому також знадобиться додатковий час для вивчення клопотання, а адвокат Зайцевої Євген Мельниченко також подав клопотання про додатковий технічний аналізі і попросив його провести в Київському інституті судових експертиз, так як результат Харківського інституту судових експертиз імені Бокаріуса його не задовольнив.

Наступне засідання суддя призначив на 16 жовтня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дронов вперше розповів свою версію ДТП в Харкові.

А також повідомляли про те, що постраждала в ДТП у Харкові розповіла про свій стан.

Відео: РБК-Україна