ua en ru

ДТП у Харкові: журналісти вказали на дивну схожість з аварією 10-річної давності

ДТП у Харкові: журналісти вказали на дивну схожість з аварією 10-річної давності Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок / УНІАН)

Обидві події мають низку однакових деталей

Журналісти знайшли дивну схожість смертельного ДТП на Сумщині з аварією 10-річної давності. Про це пише "Город Х".

2 травня 2008 року на перехресті вулиць Полтавський Шлях та Червоноармійській у Харкові в районі Південного вокзалу водій позашляховика Андрій Полтавець вбив шістьох людей.

Журналісти виділили кілька моментів, які збігаються в двох випадках ДТП:

  • Перевищення швидкісного режиму. Полтавець їхав зі швидкістю 100 км/год. Зайцева – не менше 100 км/год;
  • За даними правоохоронців, Полтавець перебував у стані алкогольного сп'яніння. За версією сторони обвинувачення, в організмі Зайцевої експертиза встановила наявність опіатів;
  • Претензії до відповідальних за дорожнє господарство. Адвокати Полтавця висували версію, що його авто вилетіло на трамвайну зупинку через нерівності дорожнього покриття. Якісь громадські діячі заявили про очікуванні того, що по "Справі Зайцевої" буде висунуто звинувачення на адресу посадових осіб міськради за відсутність дорожньої розмітки;
  • Дії Полтавця і Зайцевої призвели до масової загибелі людей.

Андрій Полтавець був визнаний винним і засуджений на 10 років позбавлення волі, з яких відбув 7 з половиною років і отримав умовно-дострокове звільнення за зразкову поведінку.

До речі, другий винуватець ДТП у Харкові подав апеляцію на рішення суду. Геннадію Дронову обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 42 доби.

Зазначається, що скарга буде розглянута у четвер, 16 листопада. Початок засідання призначено на 16:30.