ua en ru

"Диявол у спідниці": в США пригрозили парафіянам церкви, готовим підтримати Хілларі Клінтон

"Диявол у спідниці": в США пригрозили парафіянам церкви, готовим підтримати Хілларі Клінтон Фото: Хіларі Клінтон (facebook.com)

Католиків Сан-Дієго переконують у гріховності поглядів і заяв кандидата в президенти

В Сан-Дієго (штат Каліфорнія) парафіяни однієї з католицьких церков отримали листа від свого священика, в якому той пообіцяв кару небесну тим з них, хто проголосує на президентських виборах за Хілларі Клінтон. Про це повідомила газета The San Diego Union-Tribune.

"Голосувати за демократів – смертний гріх. Відразу після смерті душі тих, що помер в смертному гріху, відправляються в пекло", - сказано в пам'ятці, яку роздали парафіян Католицької церкви непорочного зачаття.

Згодом парафіяни отримали і уточнююче повідомлення про те, що "диявол працює з допомогою колишнього державного секретаря Хілларі Клінтон". В якості доказу автори послання призвели вирвану з контексту цитату з виступу Клінтон в 2015 році, коли вона заявила, що духовні погляди часом заважають дівчатам отримувати освіту і працювати, оскільки вони не можуть зробити аборт.

Зазначимо, що за даними опитування, станом на ранок суботи, 5 листопада 2016 року, Хілларі Клінтон випереджала свого суперника від Республіканської партії Дональда Трампа на 3%.

А тим часом зірку Трампа на Алеї слави розбили кувалдою. Таким чином вандал намагався компенсувати моральні страждання тих жінок, які звинуватили кандидата в президенти США в домаганнях.