ru ua

Джефф Безос став найбагатшою людиною в історії

Джефф Безос став найбагатшою людиною в історії Фото: Джефф Безос (Source Drop/youtube.com)

Джефф Безос очолив рейтинг мільярдерів

Засновник Amazon Джефф Безос став найбагатшою людиною в історії за версією американського телеканалу CNN. Згідно з рейтингом мільярдерів, складеним агентством Bloomberg, стан Безоса на 9 січня 2018 року оцінюється в 105 мільярдів доларів.

Повідомляється, що зростання відбулося за рахунок збільшення вартості акцій Amazon, які в перші дні 2018 року зросли на 6,62% і коштували 1,3 тисячі доларів за одиницю.

За даними CNN, Безос побив рекорд, встановлений засновником Microsoft Біллом Гейтсом. Нагадаємо, що капітал засновника Microsoft, за оцінками Bloomberg і Forbes, трохи перевищував 100 мільярдів доларів у 1999 році. Однак потім показник почав падати і, за останніми даними, становить 93,3 мільярда доларів.

Варто відзначити, що аналітик Forbes Ноа Кірш у свою чергу запевнив, що Джефф Безос дійсно має непогані шанси очолити глобальний рейтинг мільярдерів Forbes в березні 2018 року, але з урахуванням інфляції вважати його найбагатшою людиною в історії все ж не можна.

Кірш також додав, що Гейтс, чиї статки сьогодні оцінюється в $92 млрд, був би набагато багатшими, якби протягом цього часу не віддав $36 млрд в акціях Microsoft на благодійність. В основному він робив пожертви Фонду Білла і Мелінди Гейтс - найбільшої приватної благодійної організації у світі.

Джефф Безос заснував Amazon в 1994 році. За 2016 рік оборот компанії склав близько 136 мільярдів доларів. Крім акцій Amazon, Безосу належать газета The Washington Post і компанія Blue Origin, що займається розробкою космічного корабля.

До речі, Forbes склав рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу в 2018 році.