ru ua

"Його колабораціонізм кримінально карається": політолог жорстко розкритикував скандального нардепа

"Його колабораціонізм кримінально карається": політолог жорстко розкритикував скандального нардепа Фото: Євген Мураєв (opposition.org.ua)

Причиною послужила реакція політика на ініціативу В'ятровича

Скандальний позафракційний нардеп Євген Мураєв назвав директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича "другом всіх одноклітинних". Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

"Кращий друг всіх одноклітинних – В'ятрович висловив авторитетну думку про те, що необхідно вести роботу в напрямку визнання перебування України у складі СРСР "більшовицької та комуністичної окупації", - заявив він.

"Якщо окупація, то Західна Україна нам теж не належить. Та й хтось Петлюра, гаряче улюблений Інститутом нацпам'яті їм. Альцгеймера, "злив" своїх камрадів з ЗУНР полякам ще до "окупації", погодившись на анексію. Якщо спадкоємність від УНР, то Україна не має права на місце в ООН, яке отримала як правонаступниця УРСР. Всі договори про кордони автоматично денонсуються", - додав нардеп.

"Його колабораціонізм кримінально карається": політолог жорстко розкритикував скандального нардепа

Скріншот поста (facebook.com/yevgeniy.murayev)

Мураєв також вважає, що в такому випадку "невизнані республіки на Донбасі отримують свою спадкоємність від Донецько-Криворізької республіки, автономії у складі РРФСР". Нардеп вважає, що В'ятрович повинен надовго сісти за сепаратизм і державну зраду.

Заява Мураєва викликало бурхливу реакцію в мережі. На його слова Facebook відповів політолог Олексій Голобуцький

"Те, що нардеп темний, як ніч над Якутськом, ясно й так. Але на яких підставах він і решти вважає малоосвіченими дебілами? З якого щастя впевнений, що хтось пов'язує суверенні території України з маразматичними і вкрай збитковими розпорядженнями Імперії зла, які вона вперто подає як "благодіяння"? Українці жили, торгували, воювали в Криму в часи, коли Московський улус з боліт ще не виліз Україна колонізувала і приєднала території Кубані і всю чорноземну смугу, коли угрофинское Залісся ще скромно платило данину "по три шкури з двору", а по-людськи висловлювалася не більше ніж "моя твоя розумій", - пише він.

"Тому якщо вже і пов'язувати визнання окупації і територіальні питання - то мова повинна йти про повернення України хоча б у міжнародно визнаних кордонах 1918 року. А для початку нагадати Росії, щоб не так захлиналася слиною, про визнання України ООН як суверенної держави саме в межах УСРР", - зазначив політолог.

"Його колабораціонізм кримінально карається": політолог жорстко розкритикував скандального нардепа

Скріншот поста (facebook.com/aleksej.golobuckij)

Голобуцький додав, що колабораціонізм Мураєва кримінально карається.

"А ось те, що в черепі Мураєва нарешті міцно засіло ехо "сісти за держзраду", - це добре. Так, дивись, і дійде нарешті, що його колабораціонізм кримінально карається", - підсумував політолог.

Раніше народний депутат у прямому ефірі назвав Євромайдан "державним переворотом".