ru ua

"Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок"

"Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок" Скріншот відео (youtube.com/NEWS TV 24)

Стан журналіста важкий

Видавець "Медіазони" і учасник російської феміністської панк-рок-групи Pussy Riot, відомої різними скандальними акціями, Петро Верзілов потрапив у лікарню у важкому стані. Він почав втрачати зір, мову і здатність пересуватися. Про це повідомляє Медуза.

Симптоми, які проявилися у Верзилова, схожі на отруєння "Новачком", як вважають користувачі соцмереж. Його дівчина і напарниця Вероніка Нікульшина повідомила, що йому стало погано після засідання суду, де розглядалася її справа.

О шостій вечора Петро Верзілов ліг спати, а через дві години він повідомив дівчині, що починає втрачати зір. "З восьмої до десятої йому в геометричній прогресії ставало гірше. Спочатку зір, потім здатність розмовляти, потім здатність ходити прямо. Коли приїхала швидка, він на всі питання відповідав, що "ні, нічого не їв, не брав речовини". Йому все швидше ставало гірше, у нього почалися судоми. По дорозі в машину швидкої у нього почалася вже маячня. Він впав у такий напівсонний-напівбезпам'ятний стан, перестав реагувати на мене, впізнавати", - розповіла Нікульшина.

"Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок"Фото: учасники Pussy Riot (youtube.com/wearepussyriot)

Рідних журналіста не пускають, а також лікарі відмовляються повідомляти, в якому він стані, оскільки, за їх словами, ніяку інформацію вони не мають права розголошувати, поки хворий не підпише відповідний папір.

Користувачі мережі бурхливо відреагували на новину про госпіталізацію Верзилова, порівнюючи його з отруєнням у Солсбері.

"Як вони увійшли у смак! Спочатку отруїли будинок Латиніної, чия мама досі з ускладненнями на легких, потім Скрипалі, ось Верзилов раптово отримав "обмежений доступ кисню до мозку". Варфоломій пити воду відмовився, стріляний. Ручки дверей, рами вікон, не знаєш, де стерегтися",

"Верзилов отруєний тим же способом, яким отруїли Скрипалів і Лугового. Це особистий почерк Путіна",

"Навіть якщо це не отруєння, своїми діями у багатьох випадках російські власті зробили все для того, щоб цього зовсім не можна було виключати і щоб були серйозні сумніви. У будь-якому разі, дуже хочеться вірити, що Петро Верзілов вибереться",

"Слухайте, це як - тепер і Петра Верзілова отруїли!? Його-то за що?!",

"Нічого незрозуміло і незрозуміло, що думати", - написали люди.

"Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок"

"Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок""Його-то за що?!" Учасник Pussy Riot опинився в лікарні з симптомами, схожими на "Новачок"Скріншоти твітів (twitter.com)

Нагадаємо, в мережі пояснили, для чого російські пропагандисти запустили мем про 3 вересня.

Раніше лідер групи Pink Floyd висловився з приводу окупації Криму.

Також повідомлялося, що з'явилося відеозвернення дивного "фігуранта справи Бабченко".

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Чи потрібно проводити парад до Дня незалежності - опитування