Екс-президент Кравчук впевнений, що Путін вже готовий повернути Крим

"Я думаю, що він зараз побачив, що Крим без України, без інфраструктури як єдиної органічної системи, створеної десятиліттями, жити не зможе"

Перший президент України Леонід Кравчук поділився своїми думками про війну на сході країни і анексії Криму в інтерв'ю "5 каналу". Зокрема, розповів, як Крим став частиною України і як можна повернути півострів.

"Що ми чуємо від влади: якщо ми будемо жити краще в Україні, то Крим сам захоче прийти назад до нас. Це ілюзії, повірте мені. Ніколи соціальне питання не вирішить проблему Криму. Проблема Криму - це політичне питання. Найширший політичне питання не тільки України, а України і Росії, України та світу", - упевнений екс-президент.

На його думку, не повернути півострів і силою. Однак Путін вже побачив, що без України та інфраструктури, що створювалася десятиліттями, Крим нормально жити не може. Якщо нафта дешевшатиме і далі, а економічна криза в Росії продовжить набирати обертів, незабаром можна буде почати переговори з Росією про надання Криму особливого статусу.

"Я кажу про державної автономії. Так, як Південний Тіроль - це окреме, фактично, держава, але воно входить до складу Італії, і питань не виникає. А там йшла війна десятки років. Вирішили? Вирішили", - пояснив Леонід Кравчук.

До речі, в Криму з'явилися надихаючі сітілайти, присвячені життю без світла.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся