ru ua

Екс-віце-прем'єр РФ обурився відсутністю реакції на те, що директору української бібліотеки в Москві зламали хребет

Екс-віце-прем'єр РФ обурився відсутністю реакції на те, що директору української бібліотеки в Москві зламали хребет Наталія Шаріна з адвокатами (Кадр з відео YouTube/BBC Russian)

Альфред Кох висловився про громадян Росії

Колишній віце-прем'єр Росії Альфред Кох висловився про нанесення тяжких тілесних ушкоджень екс-директору Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріній під час конвоювання. Жінці зламали хребет. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Екс-віце-прем'єр зазначив, що навіть опозиційні політики Російської Федерації не приділили даній новині належної уваги.

"Колишньому директору (жінці) бібліотеки (бібліотеки, Карл!) української літератури, якого посадили в СІЗО за звинуваченням в екстремізмі (дур рассєйская...), конвоїри зламали хребет. Ще раз вдумайтеся: жінці під час конвоювання до суду зламали хребет. Хребет. Зламали. Жінці. Чи треба говорити, що, зрозуміло, ніхто за це не відповів. Ні, ні! Ви все неправильно зрозуміли: хто це зробив - відомо. І він знає, що це він зламав їй хребет. І він знає, що йому нічого за це не буде. І ми - теж знаємо: нічого йому не буде. А ви кажете, що менти безкоштовно нічого не роблять. А от і ні. Роблять. Ось, наприклад, безкоштовно жінці зламали хребет. Просто так. З любові до мистецтва. Робота така. І вони її люблять", - написав Кох.

"Мені - страшно. Навіть, ось звідси, з Німеччини, дивлюся на все це - і страшно. А вам? Ні? Сміливі ви... Ну, так, так... У вас же справа. І ви нею займаєтеся. Нема коли навіть подивитися по сторонах. Таку важливу справу ви робите. От люблю я це сакраментальне: справою треба займатися, а не язиком базікати... якось я загубився... От немає у мене такого діла, щоб не помічати, як жінкам ламають хребти. І у Борі Нємцова - не було такої справи. А у інших наших колишніх товаришів - є. Заздрю я їм. Тим, хто при справі", - зазначив екс-віце-прем'єр РФ.

Екс-віце-прем'єр РФ обурився відсутністю реакції на те, що директору української бібліотеки в Москві зламали хребет

Скріншот поста акаунта facebook.com/Альфред Кох

Наталію Шаріну звинувачують в порушенні ненависті та розтраті коштів бібліотеки. Також вона нібито поставила на полицях екстремістську літературу.

Раніше повідомлялося, що в Москві з української бібліотеки вивезли всі книги.