Екс-дружина нардепа Геращенко розповіла, як часто він бачиться з сином і чому так довго триває розділ майна

Екс-дружина нардепа Геращенко розповіла, як часто він бачиться з сином і чому так довго триває розділ майна
Фото: Вікторія Грецька-Миргородська та Антон Геращенко (Колаж РБК-Україна)

Вікторія Грецька-Миргородська розповіла про минуле Антона Геращенка

Колишня дружина радника міністра МВС Антона Геращенко розповіла в інтерв'ю про те, що нардеп вже близько 3 років не бачиться зі своїм сином і досі судиться з приводу майна. Про це сообщает "ТСН".

Вікторія Грецька-Миргородська в інтерв'ю розповіла, що розлучення з чиновником був важким, і вони вже 9 років ділять нажите майно.

"По-перше, колишній чоловік, а не я колишня дружина, я позиціоную себе трохи інакше. Звичайно, що дитина залишилася зі мною і він три роки з ним не спілкується. Хоча всім декларує про те, що він би цього дуже хотів. Якщо людина хоче, вона це робить. Якщо людина не хоче, або не може, або боїться, то це її проблеми, не наші. Ми розійшлися в 2009 або 2010 році, це було виключно моє рішення. Але остаточно ми розійшлися в 2014 році, це теж було моє рішення, воно було спровоковане ним, але це було моє рішення. Що стосується майнових спорів, так, суди досі тривають", — поділилася Вікторія.

Екс-дружина Геращенко також розповіла, чому колишній чоловік, незважаючи на свою принциповість, продовжує виплачувати аліменти. Вона вважає, що робить він це з особистої вигоди, так як при відсутності сплати він не зможе покинути країну.

"Звичайно, він їх платить. Зараз не можна виїхати за кордон, якщо такий прецедент буде. Він не настільки дурний чоловік. Інше питання, що він декларує і те, що він показує в деклараціях – це одна історія, те, що у нього є насправді – інша історія. До мене доходить маса чуток, я не буду коментувати їх. Я намагаюся працювати тільки з фактами. Кажуть, багато чого хорошого в Києві вже є", — додала колишня дружина.

Грецька-Миргородська також підтвердила інформацію про створення нової сім'ї. У 2014 році вона вступила в щасливий шлюб, відразу після розлучення з Геращенко.

"Почнемо з того, що я вийшла заміж в 2014 році. Скажімо, мені не дали часу побути самій. Я знаю свого чоловіка багато років, ми були довгий час друзями. Так сталося, що коли я прийняла рішення остаточно розірвати відносини з Геращенко, чоловік не дав мені часу оговтатися. 8.08.2014 року ми одружилися. Ну а Антон, відповідно, намагався не впасти обличчям в бруд і, звичайно, одружився", — підсумувала Вікторія.

До речі, нещодавно журналісти розповіли про секретну квартиру Антона Геращенка площею 200 кв. м.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся