ua en ru

Ледве врятували: у Рівненській області п'яна горе-мати морила голодом свого малюка

Ледве врятували: у Рівненській області п'яна горе-мати морила голодом свого малюка Фото: Лялька (РБК-Україна)

Вага голодної дитини вразила поліцейських

У Рівненській області потрапила в лікарню дворічна виснажена дитина, яку мати морила голодом. Жінка перебувала в стані сильного алкогольного сп'яніння. У хлопчика діагностували виснаження і зневоднення, повідомляється в сюжеті ТСН.

Поліцейські були в шоці від виду виснаженого малюка.

"Встановили, що цій дитині рік і вісім місяців. На вигляд він так не виглядав. Взагалі, як немовля. Я такого не бачив і сподіваюся, більше не побачу", - розповів інспектор Рівненського управління патрульної поліції Олександр Пантус.

Хлопчик майже в два роки важить всього лише 8 кілограмів. На щоці у дитини відмітина, укус матері.

Відео: Виснажений дитина зараз у лікарні (tsn.ua)

Поліцію викликала бабуся хлопчика, коли побачила, що 30-річна невістка ледь тримається на ногах. Малюка забрали у п'яної матері та відвезли в лікарню.

"Дитині була підключена крапельниця, тому що ми дитину навіть не розбудили, він був сонний і досить крихкий", - розповіла лікар Зоріна Корнійчук.

Мама жодного разу не навідалася до сина, в лікарню до нього ходить тільки бабуся.

Галина Кодинцева розповідає, що батько хлопчика знаходиться на заробітках, а в неї з невісткою відносини не склалися, тому та навіть не приймає їжу, принесену для малюка.

"його, і Вона зачала в пиятиці, пила і курила, як носила. Грудьми годує - і п'є і курить кожен день. Напивається, що не може встати з ліжка", - розповіла бабуся хлопчика.

Як раніше повідомлялося, у Харкові горе-мати вигнала трирічного сина з дому.