ua en ru

"Йому було 23": в АТО загинув молодий Герой України

"Йому було 23": в АТО загинув молодий Герой України Фото: Федір Караконстантин (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Боєць служив за контрактом у 25-ій бригаді

8 грудня в зоні АТО загинув 23-річний український воїн Федір Караконстантин. Йому було 23 роки. Хлопець служив за контрактом у 25-ій бригаді. Про це повідомляється на сторінці "Книга пам'пам'яті полеглих за Україну" Facebook.

"8 грудня 2017 в бою з найманцями російсько-німецьких окупаційних військ в Донбасі загинув 23-річний український воїн Федір Караконстантин. Про це на сторінці в Facebook повідомив голова Кілійської районної ради Павло Бойченко. "8 грудня в зоні АТО від куль російського окупанта загинув житель с. Старі Трояни Кілійського району Караконстантин Федір, що служив за контрактом у 25-й бригаді. Йому було 23 ...Щирі співчуття рідним і близьким! Прощання із загиблим сином Україні відбудеться завтра в його рідному селі ", - написали на сторінці.

"Йому було 23": в АТО загинув молодий Герой України"Йому було 23": в АТО загинув молодий Герой УкраїниФото: Федір Караконстантин (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Як раніше писав Styler, у Луцьку викрили чоловіка, який вдавав пораненим бійцем АТО, повідомляє в Facebook Інна Бортник. Чоловік просив милостиню на вулицях міста.

Читайте також помер колишній боєць окремого гірсько-піхотного батальйону в зоні АТО Олексій Мартаков, сказано в Facebook Спілки ветеранів АТО.