ua en ru

Йому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцем

Йому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцем Фото: Артем Жовтобрюх (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Вбивць військових затримали, ведеться слідство

17 лютого в селі Криві Коліна Черкаської області поховали морського піхотинця Артема Жовтобрюха, якому було всього 20 років. Його розстріляв російський найманець. Про це повідомляється на сторінці "Книга пам'яті померлих за Україну" Facebook.

"17 лютого у Кривих Колінах, що на Тальновщині, поховали 20-річного морського піхотинця Артема Жовтобрюха. Кількома днями раніше його і ще трьох бійців знайшли застреленими у селі Бердянському поблизу Широкіно. Вбивць одразу затримали. Триває слідство... "Вантаж 200" з запорожцем Олександром Бурдановым і Артемом Жовтобрюхом прямував через Токмак Запорізької області", - сказано в повідомленні.

Люди опустилися на коліна, щоб вшанувати пам'ять бійця.

"На прохання маріупольських волонтерів місцеві ветерани АТО дозаправили машину, щоб довезти тіла бійців в пункти призначення. В Тальне автобус з покійним прибув вранці 17 лютого: спочатку у військкомат, а звідти до меморіалу загиблим на Майдані та в зоні проведення АТО. Ветерани російсько-української війни, волонтери і просто небайдужі тальновцы, тримаючи в руках прапори України і свічки, зустріли покійного земляка "живим коридором". А коли мікроавтобуси і військовий "Хаммер" наближалися до пам'ятника гетьманам, шеренги опустилися на коліна", - написали на сторінці.

Йому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцемСкріншот (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Йому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцемЙому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцемЙому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцемЙому було всього двадцять: у Черкаській області поховали воїна АТО, вбитого російським найманцемФото: Похорон бійця (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Нагадаємо, що ветеран АТО пояснив значення захоплення Дебальцеве для бойовиків.