ua en ru

"Ще б колодки на неї надягли": соцмережа обурила Зайцева в ланцюгах на місці ДТП в Харкові

"Ще б колодки на неї надягли": соцмережа обурила Зайцева в ланцюгах на місці ДТП в Харкові Фото: Олена Зайцева (facebook.com/yaroslav.minervin)

Дівчину привезли туди для повторного слідчого експерименту

У мережі обговорюють Олену Зайцеву, яку привезли на місце ДТП в Харкові на Сумкою в ланцюгах. Користувачі залишали свої коментарі під відео, опублікованому на каналі "Новини Харкова" в YouTube.

Відео: Повторний слідчий експеримент (youtube.com/Новости Харкова)

На кадрах видно, як Олена Зайцева виходить із автозаку, який привіз її на місце аварії для повторного слідчого експерименту, в ланцюгах. Цей факт користувачі почали активно обговорювати в мережі.

"Ще б колодки на неї надягли": соцмережа обурила Зайцева в ланцюгах на місці ДТП в Харкові

"Ще б колодки на неї надягли": соцмережа обурила Зайцева в ланцюгах на місці ДТП в Харкові

"Така показуха з цим ланцюжком", - пишуть в коментарях.

"Цирк на дроті", - відзначили користувачі.

"Ще б колодки на неї надягли і гирю на ногу. Що за маячня? Всі по місцях розставить вирок", - додали користувачі в мережі.

Нагадаємо, що правоохоронці провели з Зайцевої слідчий експеримент на місці жахливої ДТП. Другий учасник ДТП - водій "Туарега" Геннадій Дронов - в слідчому експерименті участі не брав.

20-річна дівчина була в наручниках, але при з'ясуванні обставин трагедії одну руку їй звільнили.

За допомогою лише Зайцевої слідчі намагалися відтворити схему руху "Лексуса" - його водій на місці в деталях розповідала, як їхала в той вечір. На час з'ясування обставин рух в тому місці перекрили і відновили лише після повернення Зайцевої в слідчий ізолятор.

Результати експериментів і експертиз слідчі поки не озвучують, хоча термін, в який обіцяли провести автотехнічну експертизу, вже пройшов.