ua en ru

Ще одна шістка крапленої сепарської колоди пішла у відбій: відомий волонтер про Моторолу

Ще одна шістка крапленої сепарської колоди пішла у відбій: відомий волонтер про Моторолу Фото: лідер бойовиків ДНР Моторола (оnline.ua)

Волонтер Віталій Дейнега написав у Facebook про вбитого ватажка бойовиків "ДНР"

У соцмережі відомий волонтер розповів кілька фактів про вбитого "Моторолу".

"Убитий лідер бойовиків "ДНР" на прізвисько "Моторола" до війни на Донбасі працював автомойщиком і взяв участь у кількох війнах", - заявив волонтер, керівник благодійного фонду "Повернися живим" Віталій Дейнега в Facebook.

"Гібридна війна породжує гібридних "героїв" і їх же і знищує", - пише Дейнега.

За його словами, бойовик вбивав українських "кіборгів".

"Під час ротації в ДАП через сепаратистські блокпости з ним перетиналися наші військові. Я їх питав про те, хто він насправді. І відповідь була проста: "мені він здався тупим тваринам, яким просто подобалося вбивати", – розповів волонтер.

запис волонтера про Моторолу

Фото: запис волонтера про Моторолу (facebook.com/deynega)

Нагадаємо, один з ватажків бойовиків "ДНР" Арсена Павлова по кличці "Моторола" вбили ввечері 16 жовтня. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні "ДНР" у вбивстві Павлова звинуватили "українську диверсійно-розвідувальну групу".

"Моторола" був одним із найжорстокіших бойовиків "ДНР". Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицкого. Сам "Моторола" зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України.