ua en ru

"Якщо все налагодиться": український тренер зізнався, чи буде працювати в Росії

"Якщо все налагодиться": український тренер зізнався, чи буде працювати в Росії Фото: Юрій Вернидуб (Oleg Dubyna wikimedia.org)

Також футбольний наставник розповів про майбутнє сина

Головний тренер луганської футбольної команди "Зоря" Юрій Вернидуб розповів, чи збирається працювати в Росії. Про це він повідомив в інтерв'ю в програмі "Вацко Light". За словами наставника гравців, він не поїде працювати до Москви.

"В Росію точно ніколи не поїду, це 200 відсотків. Тобто я поїду, тільки якщо щось зміниться у відносинах між Україною і Росією. Якщо все налагодиться, то так, а в цій ситуації ні", - заявив Вернидуб.

За словами тренера, його син Віталій, який грає в футбол, теж не має наміру переїжджати.

"Мій син точно туди не поїде. Перед "Габалою" у нього вже було звідти пропозицію, умови були б в два рази краще, ніж у "Габалі". Але він не поїхав. Він у мене запитав, що робити. Я сказав, щоб приймав рішення сам, я йому нічого не нав'язував. І він мені сказав: "Зрозумів, приймаю рішення, і ти, думаю, будеш радий. Я не поїду". Я був впевнений спочатку, що він не поїде. Ну не може мій син виїхати. Якщо я туди не поїду, то він точно не поїде. І до молодшому це теж стосується", - зізнався Юрій.

Як раніше повідомлялося, головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб повідомив, що поки не думає про продовження контракту з луганським клубом.