ru ua

"Цим ми не виграємо": Сакварелідзе виступив проти віз з РФ

"Цим ми не виграємо": Сакварелідзе виступив проти віз з РФ Фото: Візи та паспорт (focus.ua)

"Біда Росії сьогодні – путінський режим, а не міфічні "бандерівці", - вважає він

Росіяни повинні побачити власними очима, що російськомовне населення в Україні не "вбивають", і порівняти реальність з тим, що показують у "ящиках Путіна". Таку заяву зробив екс-заступник генпрокурора Давид Савкварилидзе, коментуючи можливе введення візового режиму з Росією і приводячи в приклад досвід Грузії.

"Ми розірвали стосунки. Але візовий режим в односторонньому порядку скасували ми з Росією, щоб росіяни приїздили і бачили, як просувається Грузія. Що Грузія – не та країна, якою її малюють "ящики" Путіна і зомбують людей. Навпаки, треба тій частини населення, яку зомбують, відкривати і давати можливість побачити, що "бандерівці" не ріжуть тут людей, не вбивають російськомовне населення і так далі. Я думаю, що в цьому плані, встановивши візовий режим з Росією, ми не виграємо жодним чином", - сказав він в інтерв'ю "Сегодня.иа".

На думку Сакварелідзе, Україна може виграти тільки успішними реформами і прогресом, які повинні побачити росіяни.

"Ми виграємо відкритістю, щоб вони зрозуміли, що головна біда сьогодні – путінський режим, а не міфічні "бандерівці" в Україні, які загрожують Росії. Головним ворогом для Росії до цього часу малювали Грузію. Демонізували таку маленьку Грузію. Зараз у них з'явилася можливість цей центр уваги перекинути на Україну. Треба дивитися, хто більше постраждає: українці, які живуть у Російської Федерації, або навпаки", – вважає політик.

До речі, стало відомо, скільки українців працює в Росії.