"Це велика втрата": в Нацполиции обіцяють покарати вбивцю патрульного екіпажу у Дніпрі

STYLERLIFE        25.09.2016 - 15:45
Фото: Нацполиция України (dpchas.com.ua)
Фото: Нацполиция України (dpchas.com.ua)

Двоє поліцейських стали жертвами злочинця, який розшукується за скоєння тяжких злочинів

У Дніпрі вперше за історію існування нової поліції при виконанні обов'язків загинули патрульні. Глава відомства Хатія Деканоїдзе заявила, що це велика біль і втрата, а також пообіцяла зробити все, щоб винні були знайдені і покарані.

"Це дуже велика втрата. Це велика біль. Для мене особисто. Для нас усіх це велика трагедія. Я співчуваю рідним і близьким. Я співчуваю всім поліцейським. Я впевнена, що вони всі переживають. Але найголовніше, що ми продовжуємо роботу, щоб таких бандитів, які порушують всі рамки, зловити і покарати. В рамках закону", – сказала Деканоїдзе під час брифінгу.

Жертвами злочинця стали 36-річна мати двох дітей Ольга Макаренко і її напарник Артем Кутушев, у якого осиротіла 3-річна дочка.

Злочинець розстріляв екіпаж патрульних на автовокзалі Дніпра, коли поліцейські звинуватили його в порушенні ПДР. Кутушев загинув на місці, Макаренко померла на операційному столі.

Нагадаємо, що у вбивстві поліцейських звинувачують екс-торнадовца Пугачова, який був у розшуку за тяжкі злочини в зоні АТО.

On Top