"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами

"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами
Фото: бій під Крутами (кадр із майбутнього фільму)

Легендарну битву відтворювало близько 50 учасників клубів історичної реконструкції

У рамках відзначення 100-річчя бою під станцією Крути в Івано-Франківську відбулася реконструкція бою. Про це повідомляє місцеве видання Фіртка.

Легендарну битву відтворювало близько 50 учасників клубів історичної реконструкції з Києва, Львова, Вінниці, Кам'янця-Подільського.

"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами"Це була перемога духу та ідеї": в Івано-Франківську провели реконструкцію бою під Крутами
 

Реконструкція бою під Крутами (фото: firtka.if.ua)

Організатори присвятили це дійство вшануванню пам'яті Героїв крутянців. У січні 1918 року вони безстрашно зустріли російську навалу. Перебуваючи в малій кількості, патріоти зупинили наступ і своїм героїчним вчинком дали приклад наступним поколінням.

Реконструкція бою під Крутами (відео: youtube.com/Фіртка Франківськ)

 "Хто не пам'ятає свого минулого той приречений не мати майбутнього. Покоління, яке виростає повинно пам'ятати героїзм предків, щоб прагнути відстоювати свою землю. Звичайно, що фізично, в плані протистояння зброї проти зброї, перемоги української сторони не відбулося. Але в моральному аспекті це була перемога духу та ідеї", - каже один із реконструкторів бою Ярослав.

Відзначимо, до Дня пам'яті героїв Крут зі столиці до станції "Крути" на Чернігівщині відправився "Поїзд єднання".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся