ua en ru

"Це просто пекло. Спасибі, Росія": в мережі розповіли, як до жителів Криму приходить прозріння

"Це просто пекло. Спасибі, Росія": в мережі розповіли, як до жителів Криму приходить прозріння Колаж РБК-Україна

В цьому році збільшилася кількість скарг від кримчан у зв'язку з низькою якістю медичних послуг

У мережі розповіли, як про жителі окупованого Криму повністю розчарувалися діями загарбників, особливо у сфері охорони здоров'я. Про це повідомляє сайт "Кримський бандерівець".

Наголошується, що в соціальних аптеках немає інсуліну та безкоштовних ліків.

"Севастополь. Вчора в соціальній аптеці № 30 знімали репортаж. Люди похилого віку говорили, що "у найгірші часи при Україні перебої з інсуліном були, але такого жаху не було". Хотіли писати лист і йти до Путіна. Правда, це вже не знімали. Знайома инсулинозависимая віднесла ендокринолога (потрапити до нього — та ще історія) купу бракованих шприц-ручок російського виробництва. Не працюють через одну. Коли закінчаться, не знає, що робити, якщо нові не дадуть", - розповіли в мережі.

У той же час, в 150 метрах від цієї аптеки, де літні люди падають в непритомність в чергах, знаходиться Парк Перемоги, який був в хорошому стані і на який окупанти просять ще грошей після вже виділеного 1 млрд рублів.

Також ЗМІ розповіли, що, окупанти надіслали в Севастополь гуманітарну допомогу у вигляді лікарів, але тільки на 3 дні.

"Місцеві пропагандисти пишуть: "Педіатрія в Севастополі — випалене поле. Не вистачає в місті і рядових дільничних лікарів — багатьом доводиться поєднувати по три дільниці. Грамотних вузьких фахівців — неврологів, ревматологів, онкологів — в місті теж немає: свої звільнилися, материкові їдуть неохоче. Лікувати дітей в місті федерального значення доводиться москвичам. Але і то лише три дні", - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що в цьому році збільшилася кількість скарг від кримчан у зв'язку з низькою якістю медичних послуг, і напрями лікарями на платні процедури.

"А які проблеми виникають у вас при зверненні в лікарні? ". Відповіді: "Ні лікарів. ", "Так, вразило нещодавно в жіночій консультації направлення на платний аналіз, який раніше робили абсолютно безкоштовно в самій консультації", "Вбиває ще й якість цього самого аналізу! ", "Які проблеми? Тисяч 30 на обстеження перед резекцією, бо в 1-ой то лікарів немає, то потрібних аналізів не роблять, то таких обстежень. Навіть на згортання робила в платній. Все одне посилають в Краснодар і там за місцем всі ці аналізи переделиваются безкоштовно, бо коли чують звідки ти, чомусь кисло посміхаються і кажуть, що всі ваші аналізи і діагнози у 80% не відповідають реальності. Тупо шкода витраченого часу під реєстратурою/кабінетами і фінансів. Але на жаль, без цього перевалочного пункту немає направлення на руках", "Це просто пекло. Спасибі, Росія. "Мрія" збулася у багатьох пенсіонерів", - наводить слова обурених кримчан "Кримський бандерівець".

"Це просто пекло. Спасибі, Росія": в мережі розповіли, як до жителів Криму приходить прозрінняСкріншот поста (twitter.com/CrimeaUA1)

Нагадаємо, що кримські "ватники" в захваті від знесення будинків окупантами.