"Це вам не Росія": соцмережі відреагували на побиття поліцейського під Радою

STYLERLIFE        18.10.2017 - 17:00
Побиття полицейського (Скріншот з YouTube/Справа смаку)
Побиття полицейського (Скріншот з YouTube/Справа смаку)

Думки людей щодо вчинку мітингувальників розділилися

В мережу потрапило відео, як мітингувальники під Верховною Радою України б'ють поліцейського, який стоїть біля паркану і охороняє будинок від натовпу. Ролик на своїй сторінці в Facebook опублікував нардеп Антон Геращенко. За його словами, чоловік служив в АТО, а дії протестувальників зовсім не говорять про свободу і демократію.

"Організатори мітингу закликали під свої знамена провокаторів, які прийшли з однією метою - бити й трощити. На відео, яке я зараз публікую, як видно натхненні організаторами акції негідники, ногами(!!!) б'ють лежачого на землі 27-річного поліцейського Ігоря Яценка, учасника АТО. Це так, панове організатори, ви бачите боротьбу за свободу і демократію в Україні? Це так ви хочете насаджувати європейські цінності в Україні?" - написав гнівний пост Геращенко.

altСкріншот (facebook.com/anton.gerashchenko.7)

Відео: Мітингувальники під Радою (YouTube/Справа смаку)

Думки користувачів мережі розділилися, одні вважають, що ті, хто зібралися під Радою "зграя і мерзота", інші ж думають, що "поліцейський отримав по заслугах".

"Шабаш проплачених маргіналів і покидьків псевдодепутатов! Пуштун Найем і Серьожа, Єгорка з-за Паребрика і побіжний гастролер - наркоман! Ах так і Парасюк, у якого одна звивина на крайньої плоті! Хороша компашка Бені! Мерзоти!" - прокоментував Паоло Барубіані.

"Треба в натовп запускати хлопців у цивільному, щоб тихо локалізували подібні инцідентыи, - написав Олександр Сусленський.

"Ага.Тільки покажіть за що цей молодик відхватив. Бо там було за що", - прокоментував Олег Магдич.

"А може це провокатори Авакова, чи Геращенка? Чому приписали провокаторів одразу до Саакашвілі. На Майдані також провокаторів вистачало", - написав Олександр Куйда.

 

alt Скріншот коментарів (facebook.com/anton.gerashchenko.7)

"Це вам не Росія, тут мусорам їхні палиці в ж**и будуть засовувати.", - написав користувач під ніком Pro Україну.

altСкріншот коментарів (youtube.com)

Нагадаємо, що поліція організувала пропускний режим до місця протесту під Радою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top