ua en ru

"Це - "квіточки": блогер розповів, як Захід зможе зупинити Путіна

"Це - "квіточки": блогер розповів, як Захід зможе зупинити Путіна Колаж РБК-Україна

Він підкреслив, що за чотири роки світ навчився обходитися без Росії

Російський фінансист і блогер Слава Рабинович розповів, як Захід може зупинити Путіна. Про це блогер повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За його словами, Кремль чекає жорстке покарання за два злочини путінського режиму. Рабінович вважає, що Захід у відповідь на отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля і його дочки і збитий Boeing рейсу MH17 в липні 2014 року на Донбасі, за яким скоро почнеться трибунал, може ввести нові санкції.

"Які санкції Кремль отримає за ці злочини? Насамперед, закону, прийнятого 2 серпня 2017 року, на підставі якого був зроблений доповідь Конгресу 2 лютого 2018 року і на підставі якого був введений перший ешелон санкцій 6 квітня, цілком достатньо для того, щоб розмазати половину путінської ОЗУ і вбити російську економіку в бетонну стіну досить швидко", - зазначив він

Слава Рабинович підкреслив, що за чотири роки світ навчився обходитися без Росії, але в 2014 році Європа ще не могла в повному обсязі запровадити санкції проти РФ.

"Цей сценарій не міг бути введений в дію у 2014 році без жахливих наслідків для міжнародної фінансової економічної системи і без будь-яких потрясінь, враховуючи, що російські компанії на момент анексії Криму мали в сукупності 750 млрд доларів валютних боргів, власниками яких були західні інвестори і фінансові інститути. Плюс Росія постачала велику частину Європи газом. Також Росія була одним з найбільших гравців на нафтовому ринку", - говорить фінансист.

За його словами, чинні санкції – це "квіточки", якщо дивитися в контексті терористичних атак і військових злочинів Путіна та його ОЗУ.

Експерт додав, що механізм насильницького відключення Росії за допомогою санкцій щодо іранського сценарієм може бути приведе в дію, якщо Росія зробить ще щось жахливе, такого ж масштабу, як вона здійснювала проти України в 2014-2015 роках.

Раніше повідомлялося, що Слава Рабинович розповів, чому Путін підтримує диктотарские режими, в тому числі і в Сирії.