ua en ru

"Це умисне вбивство": сім'ї загиблих в ДТП у Харкові висунули свою версію трагедії

"Це умисне вбивство": сім'ї загиблих в ДТП у Харкові висунули свою версію трагедії Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергей / УНІАН)

У середу, 13 грудня, відбувся суд над підозрюваними

У сімей загиблих у ДТП в Харкові є своя версія події. Загальну позицію озвучила мати однієї з жертв страшної трагедії Олександра Євтєєва, пише "КП в Україні".

"У нас, у всіх батьків, загальна позиція – це не ДТП, це умисне вбивство. Всі розуміють, хворіти 10 років і сідати за кермо, знаючи, що можеш нашкодити і собі, і людям, і все одно сідати... Діти з дитсадка знають, що їхати на "червоний" не можна, а людина навмисне їхав. Так чому це не навмисне вбивство? Нам ніхто не поверне нашу дитину, але іншим повинно бути неповадно сідати за кермо і їхати на "червоний", - зазначила Світлана Євтєєва.

Що стосується другого підозрюваного Геннадія Дронова, рідні Олександра Євтєєва вважають, що він не винен у вбивстві шести людей.

"Я за кермом більше, ніж вона живе на білому світі. Приблизно розумію, якою була швидкість. Якщо Дронов і винен, то лише порушення ПДР, а Зайцева винна у смерті шести людей", – сказав батько загиблого Олександра.

До речі, рідні загиблих не повірили у щирість вибачень винуватців трагедії.

"Хотілося побачити, хто позбавив нас життя. Нічого я від неї не бачила, ніяких почуттів, ніде ні складки не здригнулося, ні зморшки, нічого. Їй шкода себе – це однозначно", - говорить Світлана Євтєєва, мати загиблого 27-річного Олександра Євтєєва.

Рідні загиблих кажуть, що, якщо б дівчина хотіла вибачитися, то зробила б це значно раніше. Тепер її слова - це спосіб уникнути покарання.