ru ua

"Це було жахливо": відома волонтер розповіла про насильство, з яким вона зіткнулася в дитинстві

"Це було жахливо": відома волонтер розповіла про насильство, з яким вона зіткнулася в дитинстві Фото: Насильство (pixabay.com/ru/users/ninocare)

Їй довелося спостерігати за подібним в сусідській сім'ї

Відома волонтер Наталя Юсупова розповіла, що в дитинстві вона зіткнулася з насильством. Про це волонтер написала на своїй сторінці в Facebook.

"Мені пощастило в житті, я виросла в любові та уваги, мої батьки ніколи не були жорстокі зі мною, хоча мама дуже сувора, лаяла мене, але в той же час балувала. Папа ніколи навіть не крикнув і завжди був добрий. Я росла і не знала страху, напевно, тому я самодостатній і впевнений в собі людина. Але я пам'ятаю жахливу історію зі свого дитинства", - написала вона.

"З нами в будинку жила сім'я, чоловік, дружина і троє дітей. Ось я чітко пам'ятаю, як вони у нас ховалися, коли їх тато приходив п'яний і починав їх бити. Вони бігли до моєї мами, тільки вона могла перечити дядькові Міші, який стояв у нас за дверима і моторошним голосом говорив: "Свєта, відкрий двері по-хорошому". Моя мама з характером командувача морськими котиками рятувала ситуацію як могла. Він сильно бив дружину, а дітей бив металевими прутами. Тверезий був спокійний, йшов на роботу, він був військовий", - розповіла Юсупова.

Волонтер зазначила, що її мама не раз говорила сусідці йти від чоловіка, але та боялася.

"Ми переїхали і буквально через кілька років вони нас запросили на весілля до старшої дочки. Ми прийшли і побачивши Світлану були шоковані. Їй не було сорока, але вона була вся сива і виглядала як стара. Це було жахливо", - згадує Юсупова.

Волонтер додала, що проблема в тому, що жінки дозволяють так до себе ставитися.

Скріншот поста (.facebook.com / nataliya.vetvitskaya)

"Куди я піду, де я буду жити, немає грошей, немає роботи і т.д." Це все відмовки, закінчується все дуже погано. Алкоголізм, неврози, порушення психіки, нещасні дружини, від нещастя матерів страждають діти, батьки і вся життя котиться під укіс. Жінки терплять насильство заради заміжжя, заради статусу, кар'єри, житлоплощі і звичайно, як вони кажуть, заради кохання! Якого кохання? Б'є значить любить? Так кажуть тільки мазохісти. Будь-яке насильство - це злочин! Від таких людей треба бігти без оглядки! І багато хто знає, на що йдуть і все одно пов'язують своє життя з тиранами, збоченцями, алкоголіками і насильниками. Тоді не нарікайте. Багато жінок починають з нуля і перемагають", - підсумувала Юсупова.

До речі, Джеймса Франко звинуватили в сексуальному насильстві над неповнолітніми.