"Це не заборонено": у "СІЗО" розповіли про побачення і "відгули" Зайцевої

"Це не заборонено": у "СІЗО" розповіли про побачення і "відгули" Зайцевої
Фото: (Колаж РБК-Україна)

Перший заступник начальника управління з питань виконання кримінальних покарань розповів, що дівчина не покидала територію СІЗО

У СІЗО №27, м. Харьков, в якому перебуває Олена Зайцева, обвинувачена в кривавому ДТП, розповіли, що дівчина не покидала камеру. Чутки про її "відгули" стали існувати після того, як вона з'явилася на одному з судових засідань з нафарбованими, скоригованими бровами. Слова експерта передає "Обозреватель".

Про те, що Зайцева не виходила за межі СІЗО повідомив перший заступник начальника управління з питань виконання кримінальних покарань Дмитро Индик.

"Зайцева має право користуватися засобами особистої гігієни, в тому числі косметичними засобами (олівцем і тінями для брів), а також іншими предметами побуту. Це не заборонено правилами внутрішнього розпорядку", — йдеться в офіційній відповіді Індика.

Раніше ми писали, що дівчина прийшла на засідання суду з посвіжалими бровами. Журналіст Тетяна Доцяк звернула увагу, що незважаючи на скарги і погане самопочуття, дівчина встигає стежити за зовнішністю.

"Той випадок, коли твій адвокат топить, що у тебе страшні головні болі, а ти не втрималася і прийшла на засідання зі свіжими бровами", – саме такими словами розпочинає свій звіт журналістка.

"Це не заборонено": у "СІЗО" розповіли про побачення і "відгули" Зайцевої
"Це не заборонено": у "СІЗО" розповіли про побачення і "відгули" Зайцевої
 

Фото: розслідування ДТП з участю Зайцевої (facebook.com/Тетяна Доцяк)

У коментарях до її публікації користувачі почали писати, що дівчина могла звернутися до майстра-бровиста або професійного татуювальника. Але для цього потрібно влаштовувати або побачення в СІЗО, або вийти за його межі. Також користувачі мережі обурилися фотографією Зайцевої біля лікарні, куди її направили на обстеження через скарги на самопочуття.

На знімку з винуватицею жахливої ДТП сиділи п'ять сторонніх жінок, з якими вона охоче розмовляла. Поруч з ними сиділа конвоїр, яка навіть не намагалася заважати розмові. Правда, у СІЗО запевняють — громадськість не так зрозуміла ситуацію.

"Під час очікування результатів обстеження до заарештованої Зайцевої підійшли її родичі. Начальник охорони, яка знаходилася поруч з арештованою, зробила їм зауваження і попросила відійти від особового складу охорони і персони, яка знаходиться під охороною. Після цього вони відійшли. Будь-яких побачень з арештованою Зайцевої поза межами СІЗО не було", — йдеться в офіційній відповіді.

"Це не заборонено": у "СІЗО" розповіли про побачення і "відгули" Зайцевої

Фото: (obozrevatel.com)

Раніше повідомлялося, що суд залишив Зайцеву і Дронова під вартою.

Також відомо, що експерти не змогли встановити швидкість автомобіля Зайцевої.

Відео: (video.rbc.ua)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся